Dla każdego

Szeroka gama usług fotograficznych: fotografia studyjna, ślubna, zdjęcia do dokumentów.

Profesjonalne usługi fotograficzne

 

a9_fotonowak_01_rgb_10

Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów (m.in. dowodów, paszportów, prawa jazdy, legitymacji, dyplomów czy wiz). Proponujemy kilka ujęć, aby mogli Państwo dokonać wyboru. Każde zdjęcie do dokumentów wykonywane jest według aktualnych standardów. Na życzenie możliwe jest wykonanie zdjęcia o niestandardowych rozmiarach. Zdjęcia są retuszowane.

a9_fotonowak_02_rgb_10

Zdjęcia okolicznościowe

Fotografia okolicznościowa to wspaniała pamiątka z ważnego wydarzenia dla całej rodziny. Zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalne podejście do uroczystości. Wykonujemy zdjęcia okolicznościowe np z takich okazji jak: chrzciny, komunie, 18-stki, studniówki oraz ślubne. Staramy się robić sesje fotograficzne idealnie dopasowane do indywidualnych oczekiwań młodej pary.

a9_fotonowak_03_rgb_10

Sesje dziecięce

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że zrobiona przez nas sesja będzie niepowtarzalna i w pełni profesjonalna. Zapewniamy wysoką jakość zdjęć, artystyczne ujęcia i miłą atmosferę w trakcie sesji. Gwarantujemy, że będziecie Państwo z przyjemnością wracać do tych fotografii i będą one wywoływać miłe wspomnienia.

a9_fotonowak_04_rgb_10

Studio fotograficzne

Zapraszamy do naszego studia fotograficznego, gdzie podczas sesji wykonamy  profesjonalnie zdjęcia portretowe i inne. Spośród przygotowanego przez nas materiału można wybrać dowolną ilość zdjęć. Wykonujemy fotografie kolorowe lub czarno-białe. Zdjęcia poddawane są obróbce graficznej (retusz). W zależności od życzenia klienta zdjęcia można otrzymać w formie odbitki oraz płyty DVD.